Ana Sayfa Hakkımızda Hayvan Ürünleri Bize Ulaşın
BAHÇE HAYVANLARI
köpek maması, kedi maması
- Aramak istediğiniz kelime giriniz
- Ürün kategorilerini inceleyebilir
- Ürünler hakkında bilgi edinebilirsiniz
 
  ANA SAYFA  >   HAKKIMIZDA
 
1968 yılında kurulan AKIN PET, gelişen ve büyüyen hizmet performansı ve müşteri memnuniyeti ile 42 yıldır sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Genellikle canlıları çok sevmemize rağmen onlar hakkında yeterli bilgi sahibi olamadığımız bir gerçek. Bu yüzden hevesle evlerimizde ve bahçelerimizde beslemek üzere aldığımız canlıların bir çoğu telef olmakta ve kısa bir süre sonra yaşamımızı altüst etmektedir. Aslında yeterli bilgi ve deneyim edindikten sonra canlı besleyen kişilerin hayatlarının daha mutlu ,düzenli olduğuda bir gerçektir. Zaten bildiğimiz konularda genelde gereksiz masraf yapmayız. AKIN PET olarak amacımız ; daha temiz bir çevre, mutlu insan ve canlılar görmek. Bu yüzden AKIN PET dünyaca ünlü markaların bayiliği, eşsiz canlı çeşidi , fiyat avantajları , temiz ve çok çeşitli ürün kapasitesi , veteriner hekimleri ve uzman kadrosu ile oluşmuş bir kurumdur.

AKIN PET Eminönü semtinde tarihi çiçek pazarı ve evcil hayvan pazarında faaliyet göstermektedir

Deneyimimiz ile evcil hayvanlar ve aksesuarları sektöründe müşterilerimizin tüm istek ve ihtiyaçlarını göz önünde tutarak; uluslar arası kalitede, modern, dünya standartlarında uygun ürün ve hizmetleri sürekli gelişimi ve daha iyiyi arayan bir düşünceyle Türk Hayvan Severler’e en itina ile sunmaktır Profesyonel çalışma prensibini yitirmeyen ekibimiz sürekli teknik ve bilgi olarak kendini yenileyerek, üç kıtadan yapmış olduğumuz ithalat çalışmamız ve argeye önem vermektedir. Kendi bünyemizdeki veteriner ekibimiz ve deneyimli sağlık çalışanlarımız evcil hayvanlar üzerinde titizce çalışmaktadır. Çiftliğmizde çeşidi yüzleri aşan bahçe ve egzotik hayvanlarımızın tanıtımını ve satışını yapmaktayız.

Bu gün itibarı ile haklı olarak pet sektörünün merkezinde durarak sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak önceliklerimizdendir.

Öncülüğümüzle gelişen marketleşme süreci ile birlikte sunduğumuz hizmet kalitesinin arkasında durarak kurumsal ciddiyeti temel hedefimizdir.

AKIN PET
   
   
Ana Sayfa Hakkımızda Site Map Hayvan Ürünleri Bize Ulaşın
Copyright © 2010 Akın Pet